Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olamaz Konusu

Hızır Çakırbeyli çocuk yaşta yeraltı dünyasına girer. Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi dizinin konusu oluşturuyor. Bu dünyaya giren her kişi haksızlıklara karşı başkaldıracağına dair yemin etse de, zenginliğin tadını alınca haksızlığın kaynağı olurlar.

Sevmekten ve sevilmekten keyif alan Hızır Çakırbeyli, hayatındaki bütün kadınların odağında olmak isteyen birisidir. Ailesine düşkündür, onlar için her türlü fedakarlığı yapar. Cömert, adil bir reistir. Bu özellikler onu yerlatı dünyasında önemli bir insan yapar. Güvenilir biri haline gelir, ancak devlete takılır. Devlet, Hızır’a kontrol edemediği gayri meşru faaliyetleri yönetmesi için görevlendirmek ister.

Hızır’ın özel hayatı da karışıktır. Eşi Meryem, birkaç yıl önce sevdiği mimar Nazlı Hanım’ın hamile olduğunu duyar. Nazlı’nın çocuğu doğurmasına izin vermez. Hızır Çakırbeyli ise 2 çocuktan fazla ister. Her iki kadın hayatta kalmak için mücadele eder.

Eşkiya Dünyaya Hükümdür Olamaz Oyuncuları

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları

Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli)

Deniz Çakır (Meryem Çakırbeyli)

Müjde Uzman (Nazlı Öztürk)

Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan)

Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli)

Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli)

Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli)

Hakan Karahan (Özer Çetiner)

Oktay Kaynarca Kimdir (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olamaz Hızır)

Oktay Kaynarca

27 Ocak 1965 tarihinde Malatya’da dünyaya gelen Oktay Kaynarca, İstanbul Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Çocukluğunun belli bir dönemini Almanya’da geçirdi.

  • Oktay Kaynarca Boyu ve Kilosu: 1,76 m. – 70 kg.

Vay Arkadaş, Sakarya Fırat, Adanalı, Kuzey Rüzgari, Beynelmilel, Kurtlar Vadisi, Deli Yürek, Avrupa Yakası akıllarda kalan en önemli yapımları arasında yer alıyor.

Deniz Çakır Kimdir (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olamaz Meryem)

Deniz Çakır

31 Aralık 1982 tarihinde Ankara ‘da dünyaya gelen Deniz Çakır, Yaprak Dökümü adlı dizide canlandırdığı Ferhunde karakteri ile büyük bir çıkış yakalamayı başardı ve tanınır bir oyuncu oldu.

  • Deniz Çakır Boyu ve Kilosu: 1,69 m. – 65 kg.

Yasak, Muhteşem Yüzyıl, İffet, Cam, Ya Sonra, 40, Kako Si, Avrupa Yakası, Evet Benim, İki Arada Aşk, Kadın İsterse gibi yapımlarda görev aldı. Asıl mesleği seslendirme sanatçılığıdır. Birçok seslendirmede de görev aldı.

Müjde Uzman Kimdir (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olamaz Nazlı)

Müjde Uzman

26 Eylül 1984 tarihinde dünyaya gelen Müjde Uzman, profesyonel olarak oyuncudur. Bir dönem model olarak da görev aldı.

  • Müjde Uzman Boyu ve Kilosu: 1,72m. – 54 kg.

2013 yılında 20 Dakika, Fatih, 2012 yılında Bir Çocuk Sevdim, 2011 – 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl, 2010 yılında Aşk Bir Hayal ve Kapalı Çarşı gibi yapımlarda görev aldı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık