Emre Kızılırmak Kimdir ? Boyu Kilosu – Resimleri

1983 yılında Ankara’da dünyaya gelen Emre Kızılırmak’ın ebeveynleri emekli öğretmendir. 3 yaş büyük hava ordu mensubu ağabeyi vardır. 1 yaşından lise eğitimini tamamlayana kadar İzmir’de kaldı. Basketbola 6 yaşında başladı. İzmir Spor, Balçova Belediyesi, DSİ, Tuborg gibi kulüplerde 20 yaşına kadar basketbol oynadı.

Lise sona kadar çeşitli tiyatrolarda ve korolarda görev aldı. Eskişehir’de bulunan Anadolu Üniversitesi’nin Spor Yüksek Okulu Rekreasyon Bölümü’nü kazandı. Üniversite eğitimi esnasında Odunpazarı Belediyesi Tiyatro okulunun sınavına girdi ve bu sınavı kazanmayı başardı.

Sokrates Erasmus öğrenci değiştirme programı sayesinde Slovenya’daki Ljubljana Üniversitesi’nde eğimine devam etti. Okuldan kalan zamanlarında figüranlık, katalog çekimleri ve reklam filmleri gibi işlerle uğraştı. 2007 yılında Best Model Türkiye yarışmasına katıldı ve yarışmada 2. oldu. 2008 yılında Manhunt International isimli yarışma için Güney Kore’ye gitti. Bu yarışmada En İyi Podyum Modeli seçildi.

2009 yılında ilk oyunculuk deneyimini Aşk Bir Hayal isimli dizi ile yaşadı. 2011 yılına kadar devam eden dizide Altay karakterine hayat verdi. Daha sonra 2011 yılında Dedektif Memoli isimli yapımda görev aldı. Bu dizide ise ana karakter Memoli karakterine hayat verdi. Bu dizileri 2013 yılında Peri Masalı, 2014 yılında ise Kara Para Aşk dizileri takip etti.2015 yılında ise Bir Deniz Hikayesi dizisinde Hakan karekterini canlandırmaktadır.

*|* Emre Kızılırmak Twitter: twitter.com/emrekzlrmk

*|* Emre Kızılırmak İnstagram: instagram.com/emrekzlrmk

*|* Emre Kızılırmak Boyu ve Kilosu: 1,94 m. – 77 kg.

Emre Kızılırmak‘ın en güzel resimlerinden oluşan galeri sizlerle

Emre Kızılırmak Kimdir ? Boyu Kilosu – Resimleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık