Elin Oğlu Formatı ve Kadrosu

Elin Oğlu Yarışma Formatı

Ülkemizde ATV ekranlarında 21 Mart 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan “Elin Oğlu” programı, Cumartesi gecelerinizi şenlendiriyor diyebiliriz. Bu program ilk olarak Güney Kore’de” AbnormalSummit” ismi altında yayın yapmaya başladı ve çeşitli ülkelere uyarlandı. Ülkemizde de “Elin Oğlu” adı altında aynı formatta yayın yapılıyor.

Programda ülkemizde hayatını sürdüren 8 yabancı erkek bulunuyor. Hepsi tabi ki de Türkçe biliyor ve hepsi de tam bir Türkiye aşığı. Farklı kültürlerden ve milletlerden olsalar da, birbirinden farklı karakterlere sahip olsalar da hepsi aynı masada yer alıyor. Türkiye aşığı 8 yabancı kişi bir masanın etrafında toplanıyor ve muhabbet ediyor. Muhabbetin temelinde ise güzel ülkemiz ele alınıyor. Türkiye’de yaşadıkları olaylar, Türk insanının tavırları ve karşılaştıkları ilginç olaylar konu ediniliyor. 8 kişinin başlarından geçen olaylar ele alınıyor diyebiliriz. Zaman zaman 8 kişilik ekip, Türkiye’de yaşadıkları olaylar karşısında kendi ülkelerinde ne tür tepkiler verildiğini de ele alıyorlar. Böylelikle Türk insanı ile yabancı insanların farklılıklarını rahatlıkla gözlemleyebiliyoruz. “Elin Oğlu” adlı programda; farklı espriler, komik hikâyeler, farklı ülkelerden ilginç videolar, program için hazırlanan oyunlar, skeçler sizleri bekliyor.

Elin Oğlu her hafta Cumartesi günleri 23:45’de Atv ekranlarında.

Elin Oğlu

Elin Oğlu Sunucuları

Talk-Show programı olan “Elin Oğlu”, Sinan Çalışkanoğlu ve Ömür Varol ikilisinin kontrolünde ilerliyor. Elin Oğlu sunucuları programı belli bir çizgide tutarak ilerletmeye çalışıyor.

Elin Oğlu Kadrosu

  • Masataka Kobayashi (Japonya)

Masataka Kobayashi

Kastamonulu bir bayanla evli ve erkek çocuğu var. Eşinden korktuğunu söylüyor. Göz kompleksi var. Mesleği ise tercüman. En sevdiği özelliği kararlı olmasıdır. En sevmediği özelliği ise dağınıklığı. Eşi ise sürekli bu konuda kendisini azarlıyor.


  • Medoune Niang (Senegal)

Medoune Niang

Muhammed Niang. Bekar olan Niang, Türkiye’ye bayılıyor. Tekstil sektöründe çalışıyor. En sevdiği özelliği herkese güvenmesi. Beşiktaşlı Niang’ın sevgilisi Türk, o da Beşiktaşlı. Saat ve kemer satmadığını söylüyor.


  • Antonio Stokes (ABD)

Antonio Stokes

Amerikalı, Washington DC’den. Evli değil, anaokulunda müdürlük yapıyor. Türkiye aşığı olduğunu, İstanbul’a ise bayıldığını söylüyor. En sevdiği özelliği ise vicdanı. En sevmediği özelliği de vicdanı. Beşiktaş’ı tutuyor.


  • Han Chang-Yub / Chaby Han (Güney Kore)
  • Danilo Zanna (İtalya)

Danilo Zanna

Danilo, evli ve eşi Karadeniz’in Giresun şehrinden. 1 tane erkek çocukları var. Mesleği ise aşçı şefi. Türkiye’yi seviyor. En sevdiği özelliği kalbi. En sevmediği özelliği ise detaycı olması.


  • Manuel Reina (İspanya)

Manuel Reina

12 senedir evli Manuel Reina. 12 ve 5 yaşında 2 çocuğu var. Eşi Türk. Mesleği ise dansçı. Türkiye, onun kalbinin bir parçası. En sevdiği özelliği sabırlı olmasıdır. Sevmediği özelliği ise çalışkan ama çok daha çalışkan olabilmek için çabalamaması. İsmiyle ilgili manuel – otomatik tarzında şakalar yapıldığını söylüyor.


  • Andrey Polyanin (Rusya)

Andrey Polyanin

Evlilik için erken olduğunu söylüyor. Tekstil ticaretiyle uğraşıyor. Mankenlik ve modellik ise hobileri arasında. Türkiye’ye bayıldığının altını çiziyor. Yakışıklılığı zaman zaman başına bela olduğunu söylüyor. En sevdiği özelliği ciddiye alması gereken konuları ciddiye almaması. En sevmediği özelliği ise; duygusal olması.


  • Emrach Uskovski (Slovakya)

Emrach Uskovski

Evli değil. Sevgilisi yok. Fotomodellik yapan Emrach, öğrenciliğe ara vermiş. Tom Cruise ve Jimmy Carey gibi ünlülere benzetildiğini söylüyor. En sevdiği özelliği dürüst olması. En sevmediği özelliği ise dürüstlüğünden dolayı insanlığı kırması. Türkiye’de en çok kızdıran ise; Küçük Emrah ve Bağcıların Çocuğu esprileri.


  • Allen Hulsey (ABD)

Allen Hulsey


 

  • Robbie-Lee Valentine (İngiltere)

Robbie Lee Valentine

Evli değil. Sanat sektörünün içerisinde çalışıyor. Çevirmenlik, editörlük işleri yapmış. Türkiye’ye bayıldığını belirtiyor. Türk insanlarının da misafirperver olduğunun altını çiziyor. En sevmediği özelliği hassas olması, bazı şeyleri kafasına çok takması. En sevdiği özelliği ise her şeye pozitif bakmasıdır. Türk teyzelerinin hastası, onların konuşmalarına hasta. Robicim diye hitap ediyorlar.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık