Ayşe Özdemir (Akın) Kimdir

Güllerin Savaşı Duygu

Küçük yaştan bu yana konakta büyüyen Gülfem ile, Gülfem gibi olmak isteyen Gülru karakteri arasındaki çekişmeyi anlatan Gülleri Savaşı adlı dizide Duygu karakterini, Ayşe Akın canlandırmaktadır.

Ayşe Akın Kimdir

Asıl adı Ayşe Özdemir olan genç oyuncu ve sanatçı, sahnede Ayşe Akın adını kullanmaktadır. 1993 senesinde Belçika’da dünyaya gelen Ayşe Akın, doğduğu ülkede güzellik yarışmasına katılmış ve 1.’lik elde etmiştir. Elde ettiği 1.lik ile şöhrete kavuşan Ayşe Akın, ilk defa Muhteşem Yüzyıl adlı dizide oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Cem Belevi ile “Kim Ne Derse Desin” isimli düet çalışmaya imza atan Ayşe Akın, sesi kadar danslarıyla da dikkat çekmektedir. Dizi dünyasında Ayşe Akın adını kullanacak, müzik dünyasında ise Ayshe Feat adını kullanacak. Belçika güzeli, tam 4 dil biliyor. Türk adetleri ve örfleriyle büyüdüğünü belirten Ayşe, Ş harfini S okudukları için ismini “Ayshe” olarak değiştirme gereği duymuştur.


Ayshe feat. Cem Belevi – Kim Ne Derse Desin

4 yaşında annesinin ajansa kaydettirmesiyle fotomodellik yapmaya başlamış, 18 yaşında ise futbolcu Önder Turacı ile evliliği fazlasıyla konuşulmuştur. 3-4 ay süren ilişki sonucunda Türkiye’de nikah yapan çift, Belçika’da düğüne iki hafta kala ayrılma kararı aldılar. DMC’nin patronu olarak bilinen Samsun Demir tarafından keşfedilmiştir.

Ayşe Özdemir (Akın) Kimdir Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık