Dan Bilzerian Kimdir

Hem aktör hem de profesyonel poker oyuncusu olan Dan Bilzerian , 7 Aralık 1980 tarihinde dünyaya geldi. Amma isimli kız kardeşi vardır. Deniz Kuvvetleri ve SEAL eğitimine katılan Dan, 4 sene askerlik yaptı. Lisans eğitimi için Florida Üniversitesi’nin Kriminoloji Bölümü’nde 4 sene eğitim gördü ve mezun olmadan üniversiteyi bıraktı. Daha sonra kardeşi Adam’la beraber eğlence ve petrol dahil olmak üzere geniş yelpazede iş yapan şirket kurdular.

  • Dan Bilzerian Boyu: 1.75 m.
  • Dan Bilzerian Kilosu: 80 Kg

Kas yapıcı sporların yanı sıra araba yarışı, kar motosikleti, dağ bisikleti, tüplü dalış gibi sporlarla da ilgilenmektedir. 2009 senesinde Dünya Poker Serisi’nde şampiyon olmayı başaran Dan Bilzerian, İnstagram sayfasından lüks hayatını hayranlarıyla paylaşmaya devam ediyor. Malvarlığının 100 milyon Dolar’ı aştığı tahmin edilen poker şampiyonunun çektiği fotoğraflardaki özel jeti, marka kıyafetleri ve spor arabaları parmak ısırtıyor.

2013 senesinde Morgan Freeman ve Gerard Butler’in başrollerini paylaştığı “Olympus Has Fallen” isimli filmde görev aldı. Yine aynı yılda “Lone Survivor” adlı filmde 1 dakika rol alabilmek için 1 milyon Dolar para ödedi. 2014 yılında ise “The Equalizer” ve “The Other Woman” isimli yapımlarda oynadı. Pokerde şampiyonluğa ulaştıktan sonra dikkat çeken Dan Bilzerian filmleriyle de başarılı bir performans ortaya koydu. Poker oyunculuğu ve aktörlük yapmadan önceki mesleği ise fok eğitmenliğidir.

  • Dan Bilzerian Twitter Adresi :      twitter.com/danbilzerian
  • Dan Bilzerian İnstagram:              instagram.com/danbilzerian
  • Dan Bilzerian Facebook Hesabı : facebook.com/danbilzerianofficial
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık