Ceyda Düvenci Kimdir – Kaç Yaşında ? İnstagram Resimleri

16 Nisan 1977 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Ceyda Düvenci, lise eğitimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi’nde (İktisat) tamamladı.

İlk oyunculuk deneyimini “Palavra Aşklar” adlı dizide, 1995 senesinde yaşadı. Bu diziden 2 sene sonra, Star TV tarafından düzenlenen güzellik yarışmasında 3. oldu. Şöhretin kapılarını Türkiye 3.’sü olduktan sonra aralar. Bu başarısının hemen ardından Sabah Şekerliği isimli programın sunuculuğunu yapmaya başlar.

Kaan Girgin ile 2000 senesinde evlenir. 2 sene süren birlikteliğin ardından boşanırlar. Boşandıktan sonra zamanının kıymetini anlayan Ceyda Düvenci; kendisine birtakım hedefler belirler. Daha sonra Zalim adlı dizide başrol oynadı. Bu dizinin ardından Sil Baştan, Kasırga İnsanları, Maki gibi dizilerde görev alır.Binbir Gece dizisinde ise Bennu karakterine hayat verir.Dizilerde başarılı bir performans sergileyen Düvenci, tiyatro oyunlarında da başarılı performans ortaya koyar ve kadın adaylar arasında gösterilir.

  • Ceyda Düvenci Boyu ve Kilosu: 1,72 m. – 65 kg.

Ceyda Düvenci, 17 Ağustos 2008 tarihinde gazeteci Engin Akgün ile evlenir. Melisa Nur adında çocukları dünyaya gelir, ancak bu evlilik 4 Şubat 2013 tarihinde sona erer. 2010 yılında Ejder Kapanı adlı filmde görev aldı. 2011’de yayın hayatına başlayan Umutsuz Ev Kadınları adlı dizide de Elif karakterini oynadı. Bu dizi 19 Haziran 2014 tarihinde sona erdi. Ceyda Düvenci, Maral adlı dizide oynamaktadır.

Ceyda Düvenci Kimdir – Kaç Yaşında ? İnstagram Resimleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık