Ceyda Ateş Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu Kilosu

14 Eylül 1988 tarihinde dünyaya gelen Ceyda Ateş, henüz 5 yaşındayken oyunculuk yapmaya başlamıştır. Neşe Erberk tarafından düzenlenen Çocuk Güzellik Yarışması’nda birinci olmayı başaran Ateş, televizyon dünyasındaki ilk oyunculuk deneyimini henüz 10 yaşındayken yaşamıştır. Çingene rolüyle ilk T.V. dizi oyunculuk deneyimini Küçük İbo adlı dizide yaşayan Ateş; Hayat Bilgisi, Aşk Oyunu, Gurbet Kadını gibi birçok yapımda görev almıştır.

Ceyda Ateş Boyu: 1.62 m.

Ceyda Ateş Kilosu: 43 kg.

Çılgın Dersane adlı sinema filmindeki rolüyle de sık sık konuşulan Ateş, Kadir Çöpdemir’in bir programına katıldı ve bu programla birlikte ön plana çıktı. Programa katılanların her birinin hediye getirdiği programda, dizide giydiği eteği vermesiyle birlikte “Çılgın Dersane’nin Çılgın Kızı” imajını almıştır. Ceyda Ateş iyi derecede İtalyanca ve İngilizce bilmektedir.

CEYDA ATEŞ OYNADIĞI DİZİLER VE FİLMLER

1995 yılında Çiçek Taksi, 1998 yılında Ergunvan Yılları, 1999 yılında Hayat Bağları, 2000 yılında Üvey Baba, Küçük İbo, 2001 yılında Tatlı Hayat, Dünya Varmış, 2002 yılında Bulutbey, Yarım Elma, 2003 yılında Hayat Bilgisi, Gurbet Kadını, 2004 yılında Cennet Mahallesi, 2005 yılında Aşk Oyunu Feride, 2006 yılında Gülcü Baba, Aşk Oyunu, 2008 yılında Çılgın Dershane Kampta, A.R.O.G, Dolu Dizgin Yıllar adlı yapımlarda oynamıştır.

Dizilerin ve filmlerin yanı sıra Godoyu Beklerken adlı tiyatro oyununda ve Piyakek, Elidor24 gibi reklam filmlerinde de oynamıştır.

Ceyda Ateş Twitter Adresi : twitter.com/ceceydates

Ceyda Ateş İnstagram Hesabı : instagram.com/atesceydaa

Ceyda Ateş Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu Kilosu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık