Cansu Taşkın Kimdir – Boyu Kilosu – İnstagram Resimleri

15 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Cansu Taşkın, aslen Bulgaristan göçmenidir. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamlayan Taşkın, 2000 senesinde düzenlenen Kanal D Miss Turkey yarışmasında 3. oldu. Bu başarısının ardından profesyonel olarak mankenliğe adımını attı. İlk podyum deneyimini 16 yaşında İzmir Fuarı’nda yaşamıştır. İnce beli ile dikkat çeken model, İnstagram hesabında paylaştığı birbirinden güzel fotoğraflarla gündeme bomba gibi düşmeyi başarmıştı.

  • *|* Cansu Taşkın Vücut Ölçüleri: 90 – 58 – 92
  • *|* Cansu Taşkın Boyu ve Kilosu: 1,84 m. – 53 kg.

Modelliğin yanı sıra oyunculuk da yapan Taşkın, kendisinin hazine gibi olduğunu söylüyor. Kız kardeşine ve annesine bakan Cansu Taşkın, İstanbul Beylikdüzü’nde yaşıyor. Birçok defileye çıktı, Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde görev aldı ve sunuculuk yaptı. Kalçası ile şöhreti yakalayan Jen Selter’in Türkiye versiyonu olduğu söyleniyor. Vücudunda hiçbir estetik olmadığının altını çizen Taşkın, sigara ve içki kullanmıyor.

Katıldığı bir programda Best Model yarışmasında favori olduğunu söyleyen Cansu Taşkın, bu yarışmada ilk 5’e girememişti. İnternet üzerinden yapılan olmada 1. seçildiğini, podyumda yürürken herkesin ayakta alkışladığını belirtti. Bunun yanı sıra ilk 3’e gireceklerin listesi bir arkadaşı tarafından yarışmadan önce Cansu Taşkın’a mesaj atılmış. Taşkın, yarışmanın şaibeli olduğunu ve Türkiye’de bir daha yarışmaya girmeyeceğinin de altını çizdi. Cansu Taşkın’ın ilk 5’e dahi giremediği yarışmada 1. Tuğba Melis Taşkın oldu.

Cansu Taşkın’ın en güzel İnstagram Resimleri

Cansu Taşkın Kimdir – Boyu Kilosu – İnstagram Resimleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık