Çağla Şikel Kimdir – İnstagram Resimleri – Boyu Kilosu

Çağla Şikel (Altuğ), İstanbul doğumlu ünlü sunucudur. 1979 senesinin ocak ayının ikinci gününde dünyaya gelmiştir. Baba tarafı Azeri Türklerinden olan ünlü sunucunun annesi Adanalıdır.

1999 senesinde bir filmde aldığı rolle sektöre atılım yapan güzel oyuncu bu filmden bir sene sonra yani 1997 senesinde “Miss Turkey” güzellik yarışmasına katılarak birinci oldu ve güzelliğini tescilledi.  Daha sonrada dünya genelinde bir güzellik yarışmasına katılan Çağla Şikel, buradan da dördüncülükle ayrılarak kariyerine bir unvan daha eklemiş oldu.

Çağla Şikel birçok defileye katılırken birkaç dizide de oyunculuk yapmayı ihmal etmedi. Emre Altuğ ile evlenerek günümüzde hala devam eden mutluluk dolu bir yaşama başladı.

Henüz ilkokul yıllarında baleye adım atan ve sonraki yıllarında karmaşık bir bale hayatı geçiren ünlü manken, 2013 senesinin Ağustos ayında uluslararası bir bale festivaline katılarak küçük yaşlardan beri yapmış olduğu bir yaşam stilini devam ettirebilme şansını elde etmiştir.

Birçok defilede, dizi ve sunuculuk programlarında yer alan Çağla Şikel, özellikle “Cennet Mahallesi” dizisinde “Alişan” gerçek adıyla “Serkan Burak Tektaş” ile birlikte başrollerini üstlendiği dizide “Sultan” rolüyle ününü arttırdı.

Çağla Şikel Boyu: 1.80 m.

Çağla Şikel Kilosu: 58 kg.

 DİZİ VE SUNUCULUK

Görgüsüzler “Sultan” (2008)

Cennet Mahallesi “Sultan” (2004-2007)

Avrupa Yakası “Melek”

Zehirli Çiçek

Bugün Ne Giysem

DİĞER SUNDUĞU PROGRAMLAR

İlle de Roman Olsun

Her şey Dahil

Aile Boyu

Şehirler Yarışıyor

Tabu

SOSYAL MEDYADA ÇAĞLA ŞİKEL ALTUĞ

Çağla Şikel Web Adresi:    www.caglasikel.com.tr

Çağla Şikel Twitter Hesabı : www.twitter.com/iKelAltu

Çağla Şikel İnstagraminstagram.com/cakobel79

Çağla Şikel Kimdir – İnstagram Resimleri – Boyu Kilosu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık