Büşra Develi Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu Kilosu

25 Ağustos 1993 tarihinde İzmit’te dünyaya gelen Büşra Develi, Mimar Sinan Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Daha önce herhangi bir dizi oyunculuk deneyimi bulunmayan genç oyuncu, Pop Kek reklamında görev aldı. İlkokul eğitiminin ardından Antalya’ya ailesiyle taşınan genç oyuncu, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. 19 yaşında model olarak podyumlara çıkan Büşra Develi, üniversite eğitimi için İstanbul’a yerleşti.

  • Büşra Develi Boyu ve Kilosu: 1,78 m. – 54 kg.

Büşra Develi, 30 Haziran 2015 tarihinde Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşıyor. Dizide Selin karakterine hayat veren genç oyuncu, sergilediği başarılı performansla umut vaat ediyor.

Pretty Little Liars” isimli diziden uyarlanan “Tatlı Küçük Yalancılar” isimli dizide; Ebru, Hande, Aslı, Selin ve Açelya hep birlikte Selin’in evinde toplanırlar. Fakat Açelya, ardından hiçbir iz bırakmadan ortalıktan kaybolur. Geride kalan 4 arkadaşa “A” isimli bilinmeyen kişiden mesajlar gelir. Mesaj aldıkları kişinin ilk etapta Açelya olduğunu sansalar da, daha sonra o olmadığını anlarlar.

Büşra Develi Pop Kek Reklamı

Büşra Develi’nin en güzel instagram resimleri

Büşra Develi Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu Kilosu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Yorum Yaz

Yukarı Çık