Burak Sağyaşar Hayatı

Türk oyuncular arasında popüler olan Burak, hem özel hayatı hem de ailesinin şirketinde çalışması ile dikkat çekmektedir. Hatice Şendil ile uzun ilişkileri çok konuşulmuş ve medyanın da dikkatini çekmesiyle beraber ikili hakkında hep haberler çıkmıştır.

Burak Sağyaşar’ın Hayatı

Adana’da 29 Ekim 1987 yılında doğmuştur. Lycee de Piyer Loti okulundan mezun olduktan sonra Galatasaray Üniversitesinde Sosyoloji bölümünü kazanmıştır ve halen orda bu bölümde okumaktadır. İngilizce, Fransızca ve İtalyanca dillerini bilmektedir.

Kariyeri

Modellik ile başladığı kariyerinde cast ajansı olarak Gaye Sökmen Ajansında yer almıştır. İlk oynadığı annesi Nilgün Sağyaşar’ ın yapımcılığını yaptığı Yemin dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Tanınmasını sağlayan dizi ise Küçük Kadınlar dizisindeki Utku deviren karakterini canlandırması ile olmuştur. Yalancı Yarim, Karadağlar, Sudan Bıkmış Balıklar ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde de oynamıştır. Ailesinin işini yapmak için oyunculuğu bırakmıştır ve Bi Yapım  adında olan aile şirketinde çalışmaktadır.

Özel Hayatı

Hem telefon hem de kalemlere bir sempatisi vardır. Kendisi de bunu dile getirmekle birlikte  kalem koleksiyonu yapmaktadır. Fiziksel olarak 188 cm ve 80 kg olan oyuncunun gözleri kahverengi ve saçları da koyu kahverengidir.Oyuncu olan sevgilisi Hatice Şendil ile uzun bir ilişki yaşadıktan sonra 31 Mayıs 2015 yılında evlenmişlerdir. Kullandığı sosyal medya hesapları: twitter @Sagyasarburak , [email protected] hesabı ve internet sitesinden takip edebilirsiniz.

Burak Sağyaşar Hayatı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık