Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncuları

ATV’nin en sevilen dizilerinden birisi olmayı başaran Bir Zamanlar Çukurova’nın reytingleri gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Oldukça fazla seyircisi olan Bir Zamanlar Çukurova’nın oyuncuları da en az dizisi kadar dikkat çekiyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer alan oyuncular kimler? İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer alan oyuncular ve onlar hakkında topladığımız bilgiler:

Hilal Altınbilek:

Hilal Altınbilek, 21 Ocak 1991 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Oyunculuğa ilgisi ise çocuk olduğu yıllarda başladı. İlköğretim ve lise eğitimini tamamladıktan sonra ise Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri almıştır. Şu an hala oyunculuk dalında eğitim gören güzel yıldız aynı zamanda Çağdaş Drama Topluluğunda eğitim almaya başladı. İlk olarak Derin Sular isimli dizisiyle tanıdığımız Hilal Altınbilek, Karagül dizisiyle tanımıştır. Şu an ise Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başrolü oynamaktadır.

Murat Ünalmış:

Murat Ünalmış, 23 Nisan 1981 yılında Kayseri’de dünyaya geldi. İlköğretim ve ortaokul eğitimini Kayseri’de bitirdikten sonra İstanbul’a gelmiştir. Lise eğitimi aldığı sırada Fenerbahçe kulübünde profesyonel olarak basketbol oynadı. Eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı. Oyunculuk eğitimini ise Akademi İstanbul’da aldı. Çeşitli dizilerde rol aldı. Asıl çıkışını ise Mahsun Kırmızıgül’ün Güneşi Gördüm filmiyle yapmıştır. Daha sonra Yer Gök Aşk dizisiyle iyice popüleritesini arttırmıştır. Şu an ise Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol almaktadır.

Vahide Perçin:

Vahide Perçin, 13 Haziran 1965 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İlk başlarda İktisat Fakültesine girmiştir ancak daha sonra 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü kazanıp eğitimine orada devam etmiştir. Daha sonra eşi Altan Gördüm ile Ankara’ya yerleşmiştir fakat çok geçmeden Adana Devlet Tiyatrosuna gidip orada görev aldı. Annesinin ölümünden sonra yeniden Ankara’ya dönmüşür. Onu ilk olarak Bir İstanbul Masalı dizisinde gördük. Daha sonra ise Hırsız Polis, İlk Aşk, Annem ve Adını Feriha Koydum gibi yapımlarda rol aldı. Merhaba Hayat, Muhteşem Yüzyıl gibi yapımlarda da rol aldıktan sonra ekranlara Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle yeniden dönmüştür.

Uğur Güneş:

Oyuncu Uğur Güneş 1987 yılında Ankara’da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Ankara’da almıştır. Üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde almıştır. İlk kez oyuncu olarak ise Yeniden Başla isimli dizisiyle karşımıza çıktı. Ardından Benim İçin Üzülme, Tamam Mıyız ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde rol aldı. Şu an ise Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol almaktadır.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncuları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık