Bir Deniz Hikayesi Oyuncuları

Bir Deniz Hikayesi Konusu

Küçük Deniz, kasabanın birinde kahramanı olarak gördüğü ve canından çok sevdiği babası Hakan ile beraber yaşamaktadır. Çok yaramaz bir çocuk olsa da, mahalle esnafı onu çok sevmektedir. Mutlu bir çocuk olan Deniz’in bir yanı eksiktir, annesinin hayatta olduğunu bilmez.

Hakan kaptandır, Zeynep ile tanışmaları da Hakan’ın teknesinde gerçekleşir. Büyük bir aşk ile birbirlerine bağlanan ikili kalplerinin sesini dinlemiş ve Zeynep’in ailesinin itirazlarına kulak asmamışlardır. Bu evlilikten Deniz dünyaya gelmiştir. İkili daha sonra ayrılmış, yıllar sonra Zeynep eşi Semih ile birlikte tekne gezisine çıkmış ve bir kasabada Deniz adında bir çocukla karşılaşmıştır.

Bir Deniz Hikayesi Oyuncu İsimleri

Bir Deniz Hikayesi Oyuncu İsimleri

Begüm Birgören (Zeynep)

Emre Kızılırmak (Hakan)

Emir Berke Zincidi (Deniz)

Ozan Çobanoğlu (Ahmet)

Başak Parlak (Reyhan)

Cevdet Arıcılar (Aslan Bey)

Caner Kurtaran (Semih)

Beste Vural (Azra)

Begüm Birgören Kimdir (Bir Deniz Hikayesi Zeynep)

Begüm Birgören

20 Eylül 1982 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Begüm Birgören, 13 yaşında tiyatro ile ilgilenmeye başlamıştır. Küçük yaşlardan beri oyunculuk hayali kurmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi’nin Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun olmuştur.

  • Begüm Birgören Boyu ve Kilosu: 1,66 m. – 54 kg.

2002 yılında Beşibiryerde adlı yapım ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Pilli Bebek, Arapsaçı, Mavi Kolye, Seher Vakti, Sen Ne Dilersen, Kırık Kanatlar, Karayılan, Nokta, Mert ile Gert, Ali’nin Sekiz Günü, Ömre Bedel, Türkan, Ağır Roman Yeni Dünya, Kaçak, Kendime İyi Bak, Göl Zamanı gibi yapımlarda görev aldı.

Emre Kızılırmak Kimdir (Bir Deniz Hikayesi Hakan)

Emre Kızılırmak

1983 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Emre Kızılırmak, küçük yaşlardan beri oyunculuk dersleri alıyor. 2005 senesinde “Yeni Yüzler Arıyoruz” adlı projede keşfedildi.

  • Emre Kızılırmak Boyu ve Kilosu: 1,94 m. – 77 kg.

2009 – 2011 yıllarında Aşk Bir Hayal, 2011 yılında Dedektif Memoli, 2013 yılında Peri Masalı, 2014 yılında Kara Para Aşk isimli yapımlarda görev aldı.

Emir Berke Zincidi Kimdir (Bir Deniz Hikayesi Deniz)

Emir Berke Zincidi

4 Ekim 2005 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Emir Berke Zincidi 2009 yılında Bu Kalp Seni Unutur Mu isimli yapımda ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.

  • Emir Berke Zincidi Boyu ve Kilosu: 1,35 m. – 45 kg.

Asıl popülerliğini 2010 – 2012 yıllarında Kanal D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı dizide Osman karakteri ile kazandı. 2013 yılında Hititya: Madalyonun Sırrı isimli filmde oynadı. 2014 – 2015 yıllarında ise Küçük Ağa’da oynadı.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Zeynep dedi ki:

    Süper bir dizi bayılıyorum ya, çok faydalı bir yazı olmuş teşekkürler

Yorum Yaz

Yukarı Çık