BİP Mesajlaşma Nedir ? – Bip İndir

BİP Nedir

Bütün sevdikleriniz mesajlaşabileceğiniz yeni nesil bir uygulamadır. Ses kayıtlarınızı, resimlerinizi, mesajlarınızı ve videolarınızı hiçbir yerde bulunmayan birbirinden eğlenceli içeriklerle ücretsiz ve anında gönderebileceğiniz bir uygulama.

BİP Özellikleri

Konum Paylaşma: Grup ya da birebir konuşmalarınızda nerede olduğunuzu gösteren anlık konumları paylaşabilirsiniz.

Grup Mesajlaşma: 2, 3, 4 ya da daha fazla arkadaşınızla aynı anda sohbet etmek istiyorsanız grup oluşturabilir ve arkadaşlarınızla birlikte sohbet edebilirsiniz.

Herkesle İletişim Kurma: Bütün iletişiminizi BiP ile gerçekleştirebilirsiniz. BiP yüklü olmayan arkadaşlarınıza da, BiP sayesinde ücretsiz olarak SMS atabilirsiniz. Toplu mesaj listelerine de BiP’li BiP’siz herkesi ekleyebilir, ücretsiz bir şekilde herkese mesaj gönderebilirsiniz.

CAPS Yaratma: Yeni bir fotoğraf çekerek ya da BiP’te yüklü fotoğrafınızı kullanarak kendinize özgü CAPS yaratabilir ve dilediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz.

Eğlenceli İçerik: BiP’e özel tasarlanan ve hiçbir yerde olmayan Türk usulü çıkartmalarla daha renkli sohbetler edebilirsiniz.

Kaybolan Mesaj: BiP’teki “kaybolan mesaj” adlı özellik sayesinde mesajlarınızı belli bir süre sonunda sohbet ekranından silinmesini, kaybolmasını ayarlayabilirsiniz.

Bip

 Turkcell tarafından geliştirilen BiP adlı anlık mesajlaşma uygulaması, tüm operatörlerin kullanabildiği ücretsiz bir uygulamadır. Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlara uygulamayı indirebilir ve dilediğiniz kişiyle konuşmaya başlayabilirsiniz.

Bip Uygulamasını Apple İphone Store İndirmek için tıklayın

Bip Uygulaması Google Play indirmek için tıklayın

BİP Mesajlaşma Nedir ? – Bip İndir Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık