Berrin Keklikler Kimdir

Berrin Keklikler bir modeldir, Almanya Öğrenci Koleji’nde okumuştur. 7 Mart 1994 Almanya doğumludur. Türkiye’yi temsil etmiştir; fakat yarı finalde başarısız olmuştur. Almanya, Gelsenkirchen’da yaşamaktadır. Spor yapmayı sevdiği için ideal kilosunu daima korumaktadır. Almanya’da doğmasına rağmen Türkiye’yi çok sevmektedir. Bu sevgisini her ortamda belli edici ifadelerde bulunmaktadır. Çılgın Dershane dizisinde rol almıştır. Pek çok seveni ile bu dizide buluşmuş, takipçileri nedeni ile dizi reyting rekorları kırmıştır.

  • Berrin Keklikler Boyu ve Kilosu: 1.74 cm.- 54 kg.

31 Mayıs 2013 tarihinde Elidor Miss Turkey adlı yarışmada ikincilik ödülü kazanmıştır. Ödül kazandığında 18 yaşında 1.77 cm ve lise son sınıf öğrencisi idi. Bu ödülü ile birçok kişi tarafından tanınmayı başarmış biridir. Ödül aldığı program o dönem Star TV ekranlarında can bulmuştur. Yarışma sonunda kazanan güzeller ile dans eden Kenan Doğulu ile dans etme fırsatını yakalamayı başarmış bir modeldir.

Şarkı söylemeyi seven modelin sesini Katy Perry’ye benzetenler vardır. Yeteneği ve güzelliği ile pek çok kişinin dikkatini çekecek modelin birçok dizide, filmde ya da tiyatral oyunlarda rol alacağına dair söylentiler vardır. Türkiye’nin gözdesi olmayı başarmış bir isim olarak oyuncu arayanların tercih edebileceği bir seçenek olan güzel daima kendini geliştirmeyi başarmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık