Berrak Tüzünataç Vikipedi

2 Kasım 1984 tarihinde Yalova’da dünyaya gelen Berrak Tüzünataç, ilk ve orta öğretimini Özel Yalova Öncü Koleji’nde tamamlamıştır. 1995 yılında Koç Lisesi’ni kazanan Tüzünataç, ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınmıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi’nin İşletme Fakültesi’nden mezun olan Tüzünataç’ın Naz isminde bir kız kardeşi vardır.

Berrak Tüzünataç, 1999 yılında 15 yaşındayken annesi ve babası ayrılmıştır. Yalova depreminden sonra, müteahhit olan Berrak’ın babası yapmış olduğu evlerden bazılarının yıkılması sonucunda 10 gün kadar hapis yatmıştır. Babası Etiler’e, Berrak ise annesiyle birlikte İstanbul Caddebostan’a taşınmıştır. 2004 yılında ise BKM’ye katılmıştır.

İlhan Mansız ile 18 yaşında basında dikkat çeken Tüzünataç, daha sonra Volkan Büyükhanlı ile yaşadığı ilişki sonrası tanınır hale gelmiştir. Fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül, bir gün fotoğraf çekimi esnasında çekimleri kenardan izleyen Tüzünataç’ın resimlerini de çekince Tüzünataç’ın şöhret hayatı başlamıştır. Dört ayrı dergiye kapak olmuştur.

Televizyon dünyasına Number 1 TV’de haber sunarak merhaba diyen Tüzünataç, daha sonra Yetenek Avcısı adlı programı Sinem Kobal ile birlikte sunmuştur. 2005 yılında ise Organize İşler adlı filmde küçük bir rol alan Tüzünataç, böylelikle sinema hayatına da merhaba demiştir. Daha sonra Beyza’nın Kadınları adlı yapımda rol alan Tüzünataç, 2005 senesinde Okan Bayülgen’le anılmıştır. Ödünç Hayat, Elveda Rumeli gibi dizilerde de görev alan Berrak, 2007 senesinde ünlü oyuncu Nejat İşler ile birliktelik yaşamıştır. 2009 yılında Bu Kalp Seni Unutur Mu, 20010 yılında Ezel gibi reyting rekorları kıran dizilerde oynamıştır.

*|* Berrak Tüzünataç Twitter: www.twitter.com/berraktzntc

*|* Berrak Tüzünataç İnstagram: www.instagram.com/berrocks

*|* Berrak Tüzünataç Boyu: 1.75 m.

*|* Berrak Tüzünataç Kilosu: 54 kg.

Berrak Tüzünataç Vikipedi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık