Beni Affet Oyuncuları

Beni Affet Dizisi Konusu

17 Ekim 2011 tarihinde Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan “Beni Affet”, 1 sene Show TV ekranlarında yayınlandıktan sonra Star TV ekranlarına transfer oldu. Dizinin başrol oyuncuları Murat Danacı, Mert Altınışık, Gaye Turgut Evin ve Şeyma Korkmaz ikilisi. Aile, aşk ve drama kategorisinde yer alan dizinin çekimleri Ankara’da yapılıyor. Yapımcısı ise, Nilgün Sağyaşar.

Cüneyt Kozan ve Mehmet Kemal Kozan kardeştir. Kozan kardeşler, sevdiği kızlarla hayatlarını birleştirebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Kemal Bahar’a, Cüneyt ise Feride’ye gönlünü kaptırır. Dizi ilerledikçe Kemal, her türlü zorluğun üstesinden gelir ve Bahar ile evlenmeyi başarır. Bu evlilikten 1 çocukları dünyaya gelir. Cüneyt ise sevdiği kadın Feride’yi ise evliliğe yeni yeni ikna etmiştir. Eylül ile kardeş olduğunu sonradan öğrenen Feride, nikah günü Cüneyt’e vereceği cevabı ise belli değildir. Feride’nin kardeşi Eylül ise, Cüneyt’in eski eşi…

Beni Affet

Beni Affet Oyuncu Kadrosu

Mert Altınışık  (Mehmet Kemal Kozan)
Gamze İğdiroğlu  (Eylül / Ayşe Güner)
Murat Danacı  (Cüneyt Kozan)
Gaye Turgut  (Bahar Kayacan Kozan)
Özgün Çoban  (Tunç Yıldırım)
Deniz Evin  (Umut Kayacan)
Zeynep Yasa  (Yıldız Varlı)
Ötüken Hürmüzlü  (Ferman Varlı)
Kerem Poyraz Kayaalp  (Berat Tekin)
Zeynep Aytek Metin  (Nazire Tekin)
Ceren Yalazoğlu  (Kader Kayacan)
Şeyma Korkmaz  (Feride Keskin)
Ulviye Karaca  (Zühre Kozan)
Nusret Şenay  (Osman Kozan)
Elif Şanlı  (Handan Kürkcü)

Dizi Yayın Saati Hafta İçi Hergün 16:30 Star Tv

Beni Affet Canlı Yayın İzlemek İçin http://www.startv.com.tr/canli-yayin

Beni Affet Feride

Beni Affet Feride

Güzelliğiyle baş döndüren bir karakterdir Feride. O’nun saflığına gönlünü kaptırır Cüneyt. Eylül de olaylara dahil olunca Feride’nin dünyası değişir, Cüneyt’ten uzaklaşır. Hem hayata karşı tutunmayı hem de aşka sahip çıkmak için çaba gösterir. Bu konuda ise en büyük yarışçısı Eylül, üstelik kardeşi! Feride karakterini Şeyma Korkmaz canlandırıyor.

Şeyma Korkmaz Biyografi

Şeyma Korkmaz, 20 Aralık 1988 tarihinde Eskişehir’de hayata gözlerini açtı. İlkokul eğitimini doğduğu şehir olan Eskişehir’de tamamladı. 2000’li yıllarda Çanakkale’ye yerleşti. 11 sene burada, üniversite eğitimi de dahil olmak üzere eğitim gördü. Lisans eğitimini Resim – İş Öğretmenliği Bölümü’nde tamamladı.

Şeyma Korkmaz Boyu: 1.72 m.

Şeyma Korkmaz Kilosu: 55 kg.


Beni Affet Kemal

Beni Affet Kemal

Ailenin en küçük çocuğu. Kardeşi Cüneyt’in aksine babasının kurallarını hiç dinlemeyen birisidir. Cüneyt sayesinde bu kadar özgür bir ortamda büyümüştür. Çocukluktan arkadaşı olan Handan ile sözlü olsa da, ileride karşısına Bahar adından bir genç kız çıkar. Onun için her şey bahara döner. Küçük yalanları ise başına büyük dert olur. Mehmet Kemal Kozan karakterini, Mert Altınışık canlandırıyor.

Mert Altınışık Biyografi

Mert Altınışık, 14 Mayıs 1986 tarihinde dünyaya geldi. Uludağ Üniversitesi’nin Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan Mert, ilk oyunculuk deneyimini tiyatro oyunlarında yaşadı. 2001 yılında ise dizi sektörüne dahil oldu. İlk dizisi, Firar adlı dizidir.

Mert Altınışık Boyu: 1.79 m.

Mert Altınışık Kilosu: 70 kg.


Beni Affet Bahar

Beni Affet Bahar

Fakir ama gururlu diye tasvir edilen kızdır. Hukuk eğitimi alır, aynı zamanda da çalışarak para kazanır. Ailesine de katkıda bulunur. Kemal’i çok sever, fakat gururuna yediremediği için hissettirmez. Dürüstlüğe fazlasıyla önem veren karakterdir. Bahar karakterini Gayet Turgut canlandırıyor.

Gaye Turgut Biyografi

Gaye Turgut, 1 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Arnavutköy’de bulunan Korkmaz Yiğit Anadolu Lisesi’nden mezun olan Turgut, 2010 senesinde Beykent Üniversitesi’nin Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Birçok dizide ve projede görev alan Gaye Turgut, Beni Affet adlı dizi ile ünlendi.

 Gaye Turgut Boyu: 1.77 m.

Gaye Turgut Kilosu: 59 kg.


Beni Affet Cüneyt

Beni Affet Cüneyt

Feride’ye aşık olan Cüneyt karakteri, babasına karşı ses çıkarmayan bir kişiliğe sahiptir. Yıllardır babasına ses çıkarmayan Cüneyt, Feride konusunda babasına karşı çıkar. Cüneyt karakterini Murat Danacı canlandırıyor.

Murat Danacı Biyografi

Murat Danacı, 25 Temmuz 1976 tarihinde Manisa’da dünyaya geldi. 2000 senesinde Anadolu Üniversitesi’nin Devlet Konservatuarı Bölümü’nden mezun olan Danacı, 2000-2001 senelerinde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları sınavına girdi. Sınavda başarılı oldu ve daha sonra birçok projede görev aldı.

Murat Danacı Boyu: 1.86 m.

Murat Danacı Kilosu: 78 kg.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. fatemeh dedi ki:

    Yalvariyorum soyleyin ya .
    Tunç ölecekmi ölmiyecekmi? Ben pazartesiyi bekliyemem öldum merktan ya…!

Yorum Yaz

Yukarı Çık