Barış Arduç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Barış Arduç, 1987 yılında İsviçre’de dünyaya geldi. Aslen Arnavut olan Barış Arduç, ilkokulu Sakarya’nın Gölcük ilçesinde, ortaokulu ise Bolu’da okudu. Lise son sınıfta ailesi ile birlikte İstanbul’a taşındı ve liseyi İstanbul’da bitirdi. Yüzme, futbol, basketbol ve dalgıçlık gibi spor dallarına ilgisi olan oyuncu, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu bünyesinde 7 yıl boyunca Şile’de cankurtaran olarak görev yaptı. Tiyatro hayatına ise Ayla Algan ile tanışarak başladı. İlk olarak Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi alan yakışıklı oyuncu, ardından Sadri Alışık Tiyatrosu’nda eğitim aldı.

Yakışıklı oyuncu, dizi hayatına ilk adımını 2011 yılında Küçük Hanımefendi dizisinde Cenk karakterini canlandırarak attı. 2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde Hakan rolünü üstlenen oyuncu, 2012 yılında Benim İçin Üzülme ve 2013 yılında Bugünün Saraylısı adlı dizide rol aldı. 2015 yılında yayınlanan ve kısa sürede yayından kalkan Racon: Ailem için adlı dizide ise Tekin Atan karakterini oynamayı üstlenen oyuncu, şu sıralar Star Tv’de yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide başrol oyuncusu olarak Ömer İplikçi karakterini canlandırmaktadır. Yakışıklı oyuncu, 2015 yılında Derimod firmasının reklam yüzü olarak, reklamlarında boy gösterdi.

Barış Arduç filmleri: 2014 yılında vizyona giren Sadece Sen filminde Emin karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Deliha sinema filminde Cemil karakterine can vermiştir.

Barış Arduç dizileri: Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili, Benim İçin Üzülme, Bugünün Saraylısı, Racon: Ailem için ve Kiralık Aşk’tır.Kiralık Aşk dizisinde Ömer karekterini canlandırmaktadır.

Barış Arduç Boyu ve Kilosu:80 m. – 82 kg.

Barış Arduç İnstagram hesabı : instagram.com/arducbrs

Barış Arduç Twitter adresi : twitter.com/bariss_arduc

Barış Arduç Göz Rengi : Kahverengi

Barış Arduç Saç Rengi : Siyah

Barış Arduç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık