Menü
Kategoriler
Ayça Kuru Vikipedi – Kaç Yaşında – İnstagram
27 Şubat 2016 Biyografi

Ayça Kuru, 29 Temmuz 1987 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Popüler olan hayatına model olarak giriş yapan güzel oyuncu uzunca seneler boyunca ailesinin de desteğiyle bale ile uğraştı.

  • Ayça Kuru Boyu ve Kilosu: 1,70 m. – 50 kg.

Sonrasında ise model olarak büyük başarılara imza atarak Miss Turkey, Miss Ege gibi yarışmalarda iyi dereceler elde etti. Tüm bunların dışında eğitimini de aksatmayan güzel model, işletme ve hemşirelik bölümlerini bitirerek menzun oldu, ancak kendi hayatına model olarak devam etmeyi tercih etti.

Eğitim kuruluşlarına çok önem veren Ayça Kuru birçok eğitim kuruluşuna da bildiklerini aktarmak adına eğitim vermektedir. Model olarak girdiği populer yaşamda hep hayali olan oyunculuk sanatında da kendini kanıtlamış ve bu alanda da birçok iyi işe imzasını atmıştır.

Çırağan Baskını dizisinde Nakşibent Hatun rolünü canlandırmıştı. Şimdi ise Kertenkele dizisinde Irmak olarak televizyon karşısındaki izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatıyor. Şu an medya sektöründe görmüş olduğumuz birçok ünlüden Ayça Kuru’dan ders almıştır.

Oynadığı tiyatrolara örnek vermek gerekirse Acı Aşk tiyatro oyunu ve Çerezname tiyatro oyununu örnek verebiliriz. Ünlü model Miss Globe 2010 ve Show Max canlı yayın sunuculuklarını da yapmıştır.

"1" Comment
  1. Fatma bölükbaşı

    İlk defa bir site bu kadar doğru ve bu kadar güzel bir dille ayça kuru yu anlatmıştır elinize emeğinize düşüncelerinize teşekkür eder .. Başarılarınızın hep daim olmasını dileriz …

Bir cevap yazın
*