Aslıhan Doğan Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu Kilosu

Aslıhan Doğan, ilk başlarda Hakan Kosif ile yaşadığı ilişki ile magazin dünyasında adını duyuran bir bayandır. Hakan Kosif’in kendisini aldatmasından sonra bu ilişki sona erdi. Bunun ardından Milli Futbolcu Arda Turan ile yaşadığı aşk magazin dünyasına bomba gibi düştü. İkilinin ismi daha öncelerde anılsa da, Arda Turan bu iddiaları sürekli olarak yalanladı.

Yakın bir süre önce Arda Turan, Aslıhan Doğan ile görüntülendi. Etiler’de yemek yiyen ikili, basın mensuplarına yakalanmamak için restorandan 10’ar dakika ara ile ayrıldılar. Aslıhan Doğan’ın restorandan çıkıp 500 metre ileride bekleyen Arda Turan’ın aracına binmesi ile flaşlar patladı. Basın mensuplarına; “Aslıhan Doğan kardeşimdir.” şeklinde açıklamalar yapan Arda Turan, Aslıhan Doğan’ı Madrid’deki evinde kız kardeşiyle birlikte misafir etmişti.

Aslıhan Doğan ve Arda Turan ikilisi, Arda Turan’ın Sinem Kobal ile birlikte olmadan önce de isimleri magazin dünyasında anılıyordu.  Sinem Kobal’ın ayrılmasından sonra sık sık bir araya gelen ikili, sosyal medya hesaplarında birlikte olduğu fotoğraflarını paylaşarak bu ilişkinin doğru olduğunu duyurdu.

Koyu Galatasaraylı olan Arda Turan’ın yeni sevgilisi Aslıhan Doğan, Galatasaray’ın ezeli rakibi Fenerbahçe taraftarıdır.

Aslıhan Doğan Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu Kilosu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık