Aslı Bekiroğlu Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu Kilosu

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aslı Bekiroğlu, Vine fenomeni ile tüm Türkiye tarafından tanınır hale gelmiştir. Lise eğitimini İtalyan lisesinde tamamladı. Şu anda Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beslenme ve Diyet bölümünde eğitim görmektedir.

İlk etapta eğlence amaçlı Vine çeken Aslı, takipçilerinin artmasıyla daha özenle Vine çekimleri yapmaya başladığını röportajlarında belirtiyor. Piyano çalabilen ve müziğe de ilgisi olan Aslı Bekiroğlu, şarkıcı olmaktan daha çok oyuncu olmak istedi.

Adı Mutluluk Sera Yüksel Kimdir : Eğlendirmeyi ve eğlenmeyi çok seven bir karaktere sahip olan Sera Yüksel, bir etkinlik yapılacaksa onu hemen organize eder. Abisi Eren’in üniversitesine girmeyi başarmıştır. Resim bölümünde eğitim alacak olan Sera, çalışkan bir kız olmasa da resim konusunda fazlasıyla yeteneklidir. Ailesi zengin olduğu için de, ailesinin zenginliğini sonuna kadar kullanır.

İlk olarak “Beni Böyle Sev” isimli yapım ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. 2015 yılı itibariye FOX ekranlarında yayın hayatına başlayan “Adı Mutluluk” isimli dizide görev alıyor. “Adı Mutluluk” isimli yapımda Sera Yüksel karakterine hayat veriyor.

*|* Aslı Bekiroğlu Twitter: twitter.com/aslibekiro

*|* Aslı Bekiroğlu İnstagram: instagram.com/aslibekiro

*|* Aslı Bekiroğlu Boyu ve Kilosu: 1,62 m. – 55 kg.

Aslı Bekiroğlu Vine Videoları Hepsi

Aslı Bekiroğlu Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu Kilosu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. sefer dedi ki:

    Asli bekiroglu sizinle cok tanismak istiyorum sizin hayranizim yeni dizilerde gormeyi istyoru seni

Yorum Yaz

Yukarı Çık