Asena Erkin Kimdir

21 Kasım 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Asena Erkin, Antalyalı varlıklı bir turizmci ailenin kızıdır. Lise eğitimini Denizli’de tamamlayan Erkin, lise eğitiminin ardından İspanya’ya gitmiştir. Bir erkek kardeşi bulunan Asena Erkin, 2.5 yıl İspanya’da okuduktan sonra 2008 yılında Türkiye’ye dönmüştür. Bilkent Üniversitesi’nde öğrenciyken futbolcu Caner Erkin ile evlenen Asena, İstanbul’a geldi ve Beykent Üniversitesi’nin Moda – Tasarım Bölümü’nde eğitim görmeye başlamıştır.

Asena Erkin, ASe88 adıyla kendi markasını yaratmaya başlamış ve bu ürünlerini WhatsApp üzerinden satmaya başlamıştır. Markasının ilk 3 harfi kendi isminden esinlenerek yapılmış, 88 ise Caner Erkin’in forma numarası. Asena Erkin’in İstinye’de Asena 88 adından bir adet mağazası bulunuyor.

2013 yılının sonlarına doğru Asena Erkin Berkay Şahin ile anılmaya başlandı. Bu iddiaları yalanlayan Asena Erkin; 2014 yılının Temmuz ayında SHOW TV ekranlarında yayınlana Hey Canlı adlı programda Özge Ulusoy’un yerine sunuculuk yapmıştır.

Asena Erkin, şu anda Fenerbahçe’de forma giyen futbolcu Caner Erkin ile 2009 yılında tanıştı. 7 ay flört eden ikili, 2010 yılında Haziran’ın 18’inde evlendiler. 25 Nisan 2011 tarihinde ise Çınar isminde oğlu oldu.

*|* Asena Erkin Twitter: twitter.com/asenaerkin

*|* Asena Erkin İnstagram: instagram.com/asenaerkin

*|* Asena Erkin Boyu: 1.70 cm.

*|* Asena Erkin Kilosu: 55 kg.

Asena Erkin Kimdir Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık