Aldatıldığınızı Gösteren Bazı Sebepler

Aldatıldığınızı Gösteren Bazı Sebepler

Kadın ya da erkek beraberlik yaşarken birtakım duygusal çalkantılar yaşayabilirler. Kimi zaman küçük bir sorun büyütülerek uzun süreli sorun haline dönüşebilirken; kimi zaman büyük bir sorun uzatıldıkça bireyleri daha da içinden çıkılmaz konuma getirebilir. Aldatılmak da işte bu büyük sorunlar arasında yer almaktadır. Peki, aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? Aslında hiç de zor değil. Kadın ve erkek aldatıldığını belirten birtakım ipuçları verecektir.Aldatıldığımı nasıl anlarım?gibi genel soruların cevapları.

*|* Sizin isteklerinizi daha çok önemseyen bir partner olmaya başladıysa ondan şüphelenebilirsiniz. Durumu çaktırmamaya çalışıyordur.

*|* Normalde sizi çok da takmayan bir partneriniz varsa sık hediyeler almaya başladıysa sizi boşladığınızı düşünmemenizi sağlayarak sizi aldatmaya devam eden bir partneri çağrıştırır.

*|* Alışkanlıklarını ve hobilerini değiştirmeye başlayan bir partneriniz varsa başkası ile zaman başladığından şüphe duymaya başlayabilirsiniz.

*|* Sizinle daha az konuşup size daha az zaman ayırmaya başladıysa ondan şüphelenebilirsiniz.

*|* Sürekli kendini savunmaya başladıysa ya da sizi sürekli eleştirmeye başladıysa ondan korkun diyebiliriz.

*|* Eve geç gelmelerinin ardı arkası kesilmiyorsa, evde sizinle yemek yemeye bile özen göstermiyorsa hayatında ikinci biri olabilir.

*|* Nasıl göründüğünüz ile fazla ilgilenmiyorsa, ilişkinizi başka ilişkilerle kıyaslamaya başladıysa, yaptığınız sürprizleri önemsememe durumu varsa, seni seviyorum, aşkım, bitanem kelimeleri yok denecek kadar az ise, telefonunu karışmanıza izin vermiyorsa, mesaj kutusu ve arama kaydı sürekli boş kalıyorsa gibi sebepler aldatma sebepleri arasında yer almaktadır.

Aldatıldığınızı Gösteren Bazı Sebepler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık