Acı Aşk Dizisi Oyuncuları

Acı Aşk Dizisi Konusu

Acı Aşk dizisi ‘nin yapımcısı Erol Avcıdır. Acı Aşk dizisi Show TV kanalında yer almıştır. Dizinin yönetmeni ise M. Çağatay Tosun’dur. Konusu ise mutu ve masum bir aşk hikâyesiyle başlayan hikayenin darmadağın ettiği yaşamları konu almaktadır. Melek ile Bulutun hayal gibi yaşadıkları imkansız aşkı, öte yandan ise zorunlu kalıp evlendiği aşka doymamış savaştan vazgeçmeyen Sude, Aşkın fedakarlık ve cesaret getirmesini hatırlatan Ali, büyük bir kaos aşk meydanı.

Dizi Oyuncuları

Şeçkin Özdemir, Selin Şekerci, Sezgi Sena Akay’ın, Hüseyin Avni, Mutlu Güney, Avni Danyal, Erkan Can ve Türkü Turan rol almaktadır.

Acı Aşk Oyuncuları

Dizi Oyuncuları Biyografisi

Seçkin Özdemir: 1981 yılında İstanbul’da doğdu. Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olmuştur. İlk olarak Yaban Gülü dizisi ile gündeme gelmiştir, daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştır. Son olarak Racon Ailem ve Günahkar dizilerinde rol almıştır. Seyircilerin nefes tutarak izledikleri Acı Aşk dizisinde bulut karakterinde başrol almaktadır.

Selin Şekerci:1 Haziran 1989 İzmir doğumlu. Babası Arap, annesi Azeri kökenlidir. Eğitim hayatını İzmir de sürdürerek. İzmir Devlet Tiyatrosunda ki oyunlarda yer aldı. Daha sonra İstanbul’a yerleşerek dizilerde ve reklamlarda yer aldı.

Sezgi Sena Akay: 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Son yılların en iyi kadın modeli olarak anılmaktadır. Katıldığı güzellik yarışmasında birinci oldu. Kariyer hayatına dizilerde rol alarak devam etmektedir.

Alperen Duymaz: 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiş. Eğitimin Ankara’da tamamlayan oyuncu üniversite için Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarına girerek Tiyatro eğitimi alıp mezun olmuştur.

Neriman Uğur: 1958 yılında Muğla Fethiye de dünyaya geldi. Tiyatro ve sinema oyuncudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümü mezunu

Mutlu Güney: 1954 Kayseri de dünyaya geldi. Birçok dizi ve filmde rol almıştır.

Hüseyin Avni Danyal: 1962 Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Birçok dizi ve sinema filmde rol almıştır.

Türkü Turan: 1985’ de bodrumda dünyaya gelmiş. Sosyoloji bölümü mezunu.

Dizideki Takma İsimleri

Seçkin Özdemir: BULUT

Selin Şekerci: SUDE

Sezgi Sena Akay: MELEK

Alperen Duymaz: ALİ

Acı Aşk Dizisi Oyuncuları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık