21 Mart – 20 Nisan Arası Hangi Burç Olur

Koç Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri

21 Mart ile başlayıp 20 Nisan ile biten tarih aralığında doğmuş kişiler zodyakta yer alan burçların ilki olan koç burcundadırlar. 21 Mart günü sabahından başlar ve 20 nisan akşamına kadar sürer bu aralık. Ateş gurubuna dâhil olan bu burcun insanları cesaretli ve girişken kişilerdir. Bu özellikleri ile her daim hazırdırlar ve herhangi bir durumda en önde kendilerini görmeniz olasıdır. Her ne kadar hazır olsalar da bir yönden eksiktirler, o da sabır konusudur. Sabırsızlık maalesef ki koç burcuna dahil olan insanların genel özelliklerinden birisidir ve çoğu zaman da iyi sonuçlar ortaya çıkartmaz. Aylarca belki yıllarca uğraştıkları bir işin sonucunu beklemeden bir anda her şeyden vazgeçen bir kişi var ise ortamda, o kesinlikle koç burcudur.

21 Mart – 20 Nisan Arası Doğanlar Hangi Burç Olur ?

*|* Koç Burcu Günleri : 21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31 Mart 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19 ve 20 Nisan

Koç burcuna dâhil olan kişilerin bir diğer özelliği ise başkalarını umursamamalarıdır. Kimsenin ne dediği umurlarında olmaz ve kendi dediklerini yaparlar. Bu sebeple de dışarıdan bakıldıklarında burnu havada ve kendini beğenmiş insanlar olarak görünebilirler. Hatta hem sabırsız olmaları hem de başkalarını dinlememeleri sebebi ile karşılarındaki kişilere ani tepkiler verebilir ve açık sözlü bir şekilde konuşabilirler. Bunun karşıdakinin kalbini kırdığını düşünmezler çünkü onlara göre yaptıkları iyi bir şeydir ve aslında size yardım ediyorlardır.

Koç Burcu

Koç burcu kadınları da erkekleri de bir şeyleri beğenme konusunda sıkıntılıdırlar. Kendilerine alınan hediyeler kimi zaman onları hoşnut etmeyebilir. Bunun yanı sıra kendileri başkalarına bir hediye aldığında o hediyenin beğenilmemesi durumunda boşluğa düşerler ve ciddi anlamda üzülürler.  Her ne kadar başka insanların dediklerini umursamasalar ve kendi düşüncelerine önem verseler de başka birisi tarafından dışlanmak ve reddedilmek onlar için yıkıcı olmaktadır.

21 Mart – 20 Nisan Arası Hangi Burç Olur Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık