Ünlülerin Snapchat İsimleri

Ünlülerin Snapchat Kullanıcı İsimleri

Ünlülerin Snapchat İsimleri

Snapchat bir paylaşım uygulamasıdır burada da fotoğraflarını ve çektiğinizi kısa videoları paylaşabiliyorsunuz, Snapchat diğer paylaşım sitelerinden biraz daha farklı olarak fotoğraflarınızı veya çekmiş olduğunuz kısa videoları paylaşabileceğiniz bir ortamdır. Bu arada bir kez izlediğiniz videolar silini. Tabi ekran görüntüsü alabilirsiniz ama o durumda da karşı tarafa bunun bilgisi snapchat tarafından verilmektedir.

Yabancı Ünlülerin Snapchat İsimleri

Jennifer Lopez : jlobts

Justin Bieber: rickthesizzler

Rihanna: rihanna

Selena Gomez: selenagomez

Adam Lambert: daoriginalhigh

Ariana Grande: moonlightbae

Austin Mahone: yungmahone

Becky G: Beckyofficial

Bella Thorne: BellathorneDAB

Calvin Harris: calvinharris

Caldy Simpson: aussiemuso

Chris Brown: Bchrisbrown

David Guetta: davidguettaoff

Debby Ryan: debbyryan

Demi Lovato: theddlovato

Diplo: Diplo

Dove Cameron: DoveCameron

Fifth Dolan: fifthharmony

Francisco Lochowski : chicolachowski1

Gwen Stefani: itsgwenstefani

Gregg Sulkin: gsulkin

Jack Gilinsky: jackgilinsky

Jared Leto: JaredLeto

Jason Derulo: Derulo_Jason

Jessie J: jeciej

Joe Jonas: joeadam

Jessica Alba : jessicamalba

Kevin Jonas: Kevinjonasii

Kylie Jenner: KylizzleMynizzl

Little Mix: Littlemix_offic

Madonna: Madonna

Madison Beer: whosmb


Martin Garrix: martingarrix

Miley Cyrus: mileycyrus

Nick Jonas:JickNonas

One Direction: OneDirection

Pia Mia: prencesspiamiap

Rixton: rixtonofficial

Tristan Evans: trisbeg

Tyga: lamboluxury

Victoria Justice: victoriajustice

Vini Uehara: Viniuehara

Zac Efron: zacefron87

Zayn Malik: ZAYN

Zedd: Zedd

Zendaya: zendaya_96

Avicii : timBling

Türk Ünlülerin Snapchat İsimleri

Kıvanç Tatlıtuğ: tatlıtugkivanc

Halil İbrahim Göker: gokeroloji

Aykut Elmas: aykutundur

Anıl İlter: ilteranil

Hadise: iamhadise

Soner Sarıkabadayı: srkbdyonline

Barbaros Dikmen: barbarosdikmen

Mustafa Ceceli: mustafaceceli80

Kemal Doğulu: kemaldogulu3

Ayşe Özyılmazel: ayseozyilmazel

Pelin Anıl: PelinAnil

Ferhat Göçer: Ferhat_gocer

Ece Erken: eceerken

Ayşe Hatun Önal: aysehaunonal1

İdo Tatlıses: tatlisesido

Ebru Şallı: salliebru1

Buse Terim: buseterim

Gülben Ergen Çelik: gulben123ergen

Merve Özbay: mrvzby

Hande Yener: handeyenerrr

Artık Ünlülerde Snapchat’ te

Ünlülerinde kullandığı snapchat isimlerinin bazılarını paylaştık değiştirmiş veya kullanmayan ünlülerde olabilirler yeni ünlüleri eklemek için yorumda belirtirseniz liste güncellenecektir.

Snapchat lensleri

Snapchat lensleri

Ünlülerin Snapchat İsimleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Mina Kilic diyor ki:

    Ashley benson- benzo33
    gigi hadid- itsgigihadid
    Cameron dallas- camerondallas
    Nash grieg- nashgrieg
    adelaide kane- sugarkane9

    Pucca-puccagunluk
    Kerimcan Durmaz- kerimcandurmaz

  2. Heiwa diyor ki:

    Jessica Jung: jessica.jsy
    Tiffany Hwang: stephanieyoungh

Yorum Yaz

Yukarı Çık